TürkçeHalı Yıkama

İzlenme 9552


( Makina  Halısı, Isparta, Bünyon, Kars, Milan, Yağcı Bedir, Yörük, Çin, Nepal Halılarınız uzman kadromuzla yaz ve kış fabrikasyon olarak profesyonelce yıkanmaktadır.Ücresiz servis imkanı ile bize bir telefon etmeniz yeterlidir.

 

1.Aşama

 

Merkezimize araçlarımızla getirilen halılar, müşteri numarası verildikten sonra, uygulanacak olan yıkama çeşitlerine göre ayrılır.

2.Aşama

Halılarınız Tam Otomatik Toz Alma makinamızdan geçirilir. Burada halı üzerinde yer alan tozlar tam otomatik makinada dövülerek çıkartılır.

3.Aşama

Halılarınız Tam Otomatik Halı Yıkama makinamızın ön kısmında yer alan 6 adet disk fırçadan geçirilir. Halının cinsine göre sert veya yumuşak fırça seçimi otomatik olarak seçilir.

4.Aşama

Ön yıkamadan geçen halılar, rulo fırçaların ters ve düz dönmesi sayesinde hav, kıl vb. pisliklerden temizlenir.

5.Aşama

Havları temizlenmiş, lekelerinden arınmış halı, basınçlı suyla durulanır ve sıkma makinesine konulmak için rulo halde çıkar.

6.Aşama

Tam otomatik halı yıkama makinemizden çıkan halılar, kurutma işlemine yardımcı olan santrifüj makinesine yerleştirilir. Dakikada 1400 devirle dönen makinemizin yaratmış olduğu merkezkaç kuvveti ile kurutma işlemine yardımcı olur.

7.Aşama

Halı Sıkma makinemizden çıkan halı kontrol edilir.

8.Aşama

Kontrol edilen halı hava şartlarına göre kurutma odasına yada halı askı bölümüne asılır .(ASKILAR KROM BORULARDAN OLUŞUR )

9.Aşama

Kurutulan halılar son kez paketleme bölümünde parfümlenir ve poşetlenerek teslimata hazır hale getirilir.

10.Aşama

Yıkama ve kurutma işlemi biten, dağıtıma hazır olan halılar servis araçlarımızla yola çıkarlar.28/11/2023 Gün Ortalama:29  Bugün7 ziyaret var  Sitede 1 Kişi var  IP:3.80.4.147